rychlá půjčka hotově

Krátkodobé půjčky Tommy Stachi podvod?

Pro někoho mohou být podvodem všechny půjčky, které jsou na našem trhu poskytovány. Řada lidí totiž považuje za podvodné jednání i samotné úroky, které mohou být u některých nebankovních společností skutečně vysoké a půjčenou částku tak dokážou minimálně zdvojnásobit.

Mezi jedny z půjček, které jsou na trhu velmi oblíbené, jsou krátkodobé půjčky do 10000. Jejich výhodami je nejenom velmi snadná dostupnost, ale také samotná rychlost, se kterou jsou poskytovány.

I zde se však najde i celá řada nepoctivých poskytovatelů, jejichž jednání není v mezích zákona. Naštěstí jsou i takoví, kteří jednají férově. Ačkoliv se někde objevují i slovní spojení tommy stachi podvod, je nutné uvést tyto informace na pravou míru. Společnost na trhu poskytuje celou řadu různých půjček, a to za jasně daných podmínek.

Jsou to i takzvané krátkodobé půjčky, které jsou však u této společnosti poměrně netypické. Ačkoliv u většiny společností stačí zažádat formou SMS zprávy nebo přes formulář na internetu, zde je nutné dostavit se přímo na pobočku. Jedinými podmínkami pro získání jsou tyto:

  • Věk 21 – 70 let
  • Být občanem České republiky
  • Mít příjem (nemusí být dokládán)
  • Nemít na svou osobu vedenou exekuci

Zajímavostí je, že ačkoliv u jiných společností je možné půjčit si až 10 000 Kč, zde to možné není. Maximální částka, kterou si lze půjčit je 3 000 Kč. I to však mnohým lidem při řešení své tíživé finanční situace může přijít vhod.

Pokud bychom se zaměřili i na další poskytovatele této půjčky, někteří vyžadují takzvaná registrační poplatek ve výši 1 Kč. Ten však celý proces značně prodlužuje, a pokud hledáte rychlé jednání, je lepší volbou sms půjčka bez 1 kč, u které máte skutečně jistotu, že bude vše vyřízeno velmi krátce a rychle. A to je samozřejmě přání každého, kdo je v jakýchkoliv finančních problémech.