rychlá půjčka hotově

Malá půjčka 2000 kč

Ne každý, kdo si chce vzít půjčku potřebuje mnoho peněz. Dnes jsou dostupné půjčite i v opravdu malých částkách, jako například 500, 1000 nebo 2000 Kč.

Tak malé půjčky si můžete sjednat jen na občanku přes internet, stačí mít vlastní bankovní účet a požádat si u některé ověřené společnosti.

Poskytovatelů krátkodobých úvěrů je u nás několik, některé nabízí půjčky pouze do 5000 Kč, jindy si lze půjčit až přes 10 000 korun. Většinou není potřeba dokládat příjmy a ani se nenahlíží do registrů dlužníků.

Podívejme se na přehled půjček od ověřených společností a na poplatky, které u nich při půjčení zaplatíte.

Ferratum půjčka

Nebankovní společnost Ferratum patří mezi jednu z nejvyužívanějších úvěrových firem, která vám půjčí peníze rychle, bez poplatků předem a také bez nutnosti doložení příjmů.

Formou jejich finské půjčky můžete získat až 10 000 Kč, to ale až poté, co u nich nějakou půjčku splatíte.

Zajímavostí a výhodou pro nové klienty, kteří si chtějí u Ferratum půjčit je to, že nabízí při první půjčce do 2000 Kč možnost půjčit si bez navýšení a úroku.

Zaplo půjčka

Dalším nebankovním poskytovatelem rychlých půjček je firma Zaplo Finance. Tato firma půjčuje o něco více než Ferratum.

Pro nové klienty je dostupná půjčka 5000 ihned bez ověřování a první půjčka je zde také bez navýšení.

Perfect Money

Rychlé úvěry nabízí také české nebankovní společnost Perfect Money. Jejich malá půjčka do 2000 pro nové klienty patří mezi nejvýhodnější možnost, jak si krátkodobě půjčit.