rychlá půjčka hotově

Peníze ihned od nebankovních společností

Potřebujete si peníze půjčit co nejrychleji nebo pokud možno ihned? Nebankovní půjčka Home Credit je jednou z vhodných variant, jak si půjčit.

Nebankovní půjčky bez složité administrativy

Nebankovní půjčky ihned jsou snadno dostupné a díky nim si půjčíte bez registru a také bez dokládání příjmů. Sjednat půjčku prakticky zvládnete se dvěma doklady totožnosti.
Půjčka Homecredit je určena osobám od 21 do 65 let. Půjčit si můžete od 10 000 do 180000 korun. Splácet lze v rozmezí 12 – 84 měsíců. Půjčku lze přitom kdykoliv splatit předčasně. Ke sjednání půjčky potřebujete pouze občanský průkaz a údaje o zaměstnavateli či vašem zdroji příjmů.

Půjčka je vhodná pro:

  • zaměstnané
  • důchodce
  • podnikatele
  • ženy na mateřské dovolené

Proč si půjčit u Homecredit?

Půjčka je vyřízena prakticky ihned. Půjčky nemají žádné složité podmínky pro jejich sjednání. Požádat si lze online, na pobočce pošty, u obchodníků i telefonicky. Zda je vám půjčka schválena se přitom dozvíte okamžitě. Peníze vám budou vyplaceny do 48 hodin od podepsání smlouvy poštovní poukázkou nebo převodem na váš bankovní účet. Půjčka má velmi nízké úrokové sazby, kdy se úrok pohybuje již od 6,11%. Jde o půjčky výhodnější oproti bankovním produktům, kde navíc musíte dokládat řadu příjmů.
Půjčku můžete využít nejen na uhrazení nečekaných výdajů, ale i na konsolidaci dluhů, nákup na splátky a mnoho dalších možností. Půjčka je poskytována společností Home Credit, která patří mezi nejlepší poskytovatele půjček na Českém finančním trhu.

Výhody půjčky

Za poctivé splácení vám vrátí ? vašich úroků zpět každý rok. Při půjčce 100 000 a výše získáte zpět až ? úroků. Půjčka je velmi transparentní a při jejím sjednávání hned víte kolik budete muset vrátit. Nečekají na vás žádné skryté poplatky. Preferují zodpovědné půjčování a proto je každý vaše žádost pečlivě posouzena, aby nedošlo k tomu, že nebudete mít z čeho splácet.