rychlá půjčka hotově

Peníze ihned půjčky

Potřebujete sehnat půjčky od někoho, kdo vám půjčí peníze ihned? Zajímalo by vás, jaké jsou vaše možnosti, kolik za půjčky či hypotéky zaplatíte a co po vás bude banka či nebankovní společnost vyžadovat?

Možností jak získat půjčku máte několik, my zde nabízíme přehledný souhrn s potřebnými informacemi.

Půjčky od banky

Banky jsou nejčastějším způsobem, jak si lidé půjčují. Nabízejí několik typů úvěrů, které ne vždy vypadají jako klasické půjčky. Mezi tyto typy patří například:

  • spotřebitelský úvěr
  • kontokorent
  • kreditní karta
  • hypotéka

Každý z těchto finančních produktů má své specifické požadavky, základ mají ale vždy společný. Banka při schvalování těchto půjček kontroluje, zda jste se v minulosti nedopustili činu, který byl v rozporem se splácením dluhů včas. Pokud jste měli se splácením problémy, nejspíše jste zapsání v bankovním registru dlužníků (SOLUS) a v tom případě vám banka nepůjčí.

Nebankovní půjčky ihned

Nebankovní půjčky sice zápis v registru dlužníků nekontrolují, ovšem taky mají určité požadavky. Mezi nejčastější podmínky pro získání půjčky patří doložení dvou platných občanských dokladů a doložení příjmů. Nebankovní půjčky nabízejí peníze i rizikovým klientům jako jsou matky na MD či nezaměstnaní, záleží na nabídce každé ze společností.

Počítejte ovšem s tím, že za nebankovní půjčky zaplatíte velmi vysoké úroky. Sazby se pohybují v desítkách procent a někdy se může stát, že za půjčku zaplatíte úroky 100%, což je dvojnásobek vypůjčené částky.

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>