rychlá půjčka hotově

Peníze od soukromých osob ihned

Pokud jste se dostali do finanční tísně a není pro vás jiná možnost, než si půjčit budete si muset vybrat z možností, které jsou na trhu s půjčkami aktuálně dostupné.

Mezi nejčastější půjčky patří různé úvěry, hypotéky a kontokorenty u bank. Půjčení peněz v bance sebou nese několik problémů a nevýhod. Největší nevýhody jsou v tom, že musíte splňovat různé podmínky, aby vám banka půjčku schválila. Druhou nevýhodou je to, že peníze nemáte ihned.

Jinou možností jsou ovšem peníze od soukromých osob ihned. Tyto půjčky naleznete většinou na různých trzích s půjčkami či v inzerci. Soukromé osoby vám půjčí ihned, ale jen v případě že se bude jednat o půjčku na směnku. Směnka je pro ně totiž velmi důležitá, jako cenný papír je snadno vymahatelná a tak pro soukromé osoby nehrozí velké riziko.

Některé z nabídek půjčení peněz ihned ovšem mají v popisu i požadavky. Ne každý investor chce totiž riskovat soud a vymáhání peněz. Proto raději volí jistější variantu a klienta si ověří.

Může to být například tak, že po něm budou vyžadovat dokázání pravidelných příjmů (výpis od zaměstnavatele či z účtu nebo daňové přiznání). Pokud klient žádající o peníze ihned splňuje dané podmínky, potom nic nebrání tomu, aby mu soukromá osob půjčila. Úroky z půjčky jsou ovšem velmi vysoké, jedná se o desítky procent, proto si dobře spočítejte, zda se vám to vyplatí.

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>