rychlá půjčka hotově

Podmínky půjčky od Provident

Nebankovní společnosti a jejich půjčky se stávají stále oblíbenějším. Je to způsobeno jednak tím, že si lidé ověřili, že solidní a ověřené úvěry, jako jsou například Provident půjčky, jsou bez rizika. Klienti si také oblíbili sjednávání půjček po internetu, což jim šetří čas i peníze.

Právě nebankovní společnost Provident patří mezi oblíbenou volbu pro ty, kterým chybí peníze a potřebují rychle a nutně půjčit. U tohoto poskytovatele půjček si totiž zažádáte o půjčku ihned, stačí vyplnit formulář na internetu a splnit podmínky a požadavky, jaké půjčka Provident (online žádost) má. Peníze pak můžete mít na vašem účtu už do 24 hodin anebo vám budou doručeny až do domu.

Co všechno je tedy nutné splnit, abyste mohli půjčky od Provident získat? Podmínky jsou zde minimální, proto je sjednání tak rychlé a pohodlné.

Klient, který si žádá o půjčku u Provident musí být trvalým občanem České republiky minimálně ve věku 18ti let. K tomu, aby mu půjčku schválili, je potřeba doložení příjmů. Doložit své příjmy můžete ve dvou formách a to buď jako potvrzení od zaměstnavatele anebo daňové přiznání z vašeho podnikání.

Velkou výhodou u nebankovních půjček je to, že jejich poskytovatelé při schvalování úvěru nenahlíží do registrů dlužníků. Co to pro vás znamená?

V případě, že jste si už v minulosti peníze půjčovali, se mohlo stát, že jste své dluhy neplatili podle podmínek v úvěrové smlouvě. V takovém případě vás mohl váš poskytovatel úvěru zapsat do registrů dlužníků, ze kterých se váš záznam smaže až po několika letech.

Jestliže zápis v registrech máte, nepůjčí vám jak v bankách, tak i v některých nebankovních společnostech. Právě to ale neplatí u Provident, kde si mohou půjčit i lidé v exekuci anebo dlužníci se zápisem v registrech.

Jejich nebankovní půjčka bez registru tak takřka komukoliv umožní půjčit si hotovostní nebo bezhotovostní formou částku až 50 000 Kč. Minimum, kolik si u Provident Financial s.r.o. můžete půjčit je 4000 Kč.