rychlá půjčka hotově

Provident půjčka do 24 hodin

Jednou z nejznámějších úvěrových společností, u které si můžete rychle a snadno půjčit peníze je nebankovní společnost Provident, která nabízí finanční prostředky lidem, kteří potřebují rychle a bez formalit získat hotovost.

Protože se nejedná o bankovní instituci, ale o poskytovatele úvěru z nebankovního sektoru, je získání rychlé půjčky mnohem snaží a vy tak můžete mít finanční prostředky někdy dokonce i do 24 hodin od zažádání o půjčku. Jaké parametry jejich půjčka má, kolik si můžete půjčit a kolik za úvěr celkem zaplatíte?

Hotovostní úvěr Provident

Pokud potřebujete získat hotovost na jakékoliv účely, pak jsou pro vás půjčky Provident ideální volbou. Není zde totiž nutné dokládat účel půjčky, takže peníze můžete využít na zaplacení dluhů, nakupování anebo na dovolenou.

Půjčit si zde můžete sumu od 4000 – 50 000 korun, bez ručitele a také bez toho, abyste museli mít nemovitost do zástavy. Peníze vám Provident může poslat buď převodem na účet anebo si můžete hotovost vyzvednout na některé z poboček po celé ČR.

K tomu, abyste si mohli o půjčku u Provident zažádat nemusíte platit žádný poplatek předem. Neznamená to ovšem, že je schválení úvěru naprosto bez podmínek.

Klienti se musí prokázat doklady totožnosti a také je nutné, aby doložili potvrzení příjmů od svého zaměstnavatele. Jedná se však o rychlé půjčky bez registru, takže půjčku získáte i tehdy, pokud máte zápis v registrech dlužníků.

Úroky a poplatky

Většinu klientů zajímá především jedna věc – to kolik za půjčení peněz u Provident zaplatí. Tato hodnota se určuje sazbou RPSN. Ta však není u Providentu stálá a liší se podle toho, kolik peněz si půjčíte a na jak dlouhou dobu si chcete splácení dluhu rozložit.