rychlá půjčka hotově

Půjčím peníze ihned

Možná jste na trhu s půjčkami narazili na někoho, kde nabízí „půjčím peníze ihned“. Jedná se v tomto případě většinou o půjčky od soukromých osob či investorů, které jsou většinou na směnku.

Peníze na směnku patří do půjček nebankovního sektoru. Tyto půjčky vám totiž nabídnou pouze nebankovní společnost či soukromé osoby, v bance půjčku na směnku nezískáte. Tento typ úvěrů je většinou s vysokými úroky. Jejich výhoda je ovšem v tom, že k získání peněz není potřeba splňovat větší požadavky. Směnka je totiž cenný papír a jako taková je snadno vymahatelná. Pro půjčujícího proto není riskantní půjčit někomu na směnku.

Druhou možností, jak získat peníze ihned jsou již zmiňované nebankovní společnosti. Můžete u nich získat půjčku velmi rychle, záleží zda jste schopni splnit jejich požadavky a dokázat to potřebnými dokumenty. Nebankovní společnosti nemají v porovnání s bankami takové požadavky, většinou si vystačí s vašimi platnými doklady a dokázání pravidelného příjmu.

Půjčení peněz pak probíhá velmi rychle a pokud navštívíte pobočku nebankovní společnosti, můžete je získat takřka ihned po sepsání úvěrové smlouvy.

Nevýhody nebankovních půjček ihned jsou ovšem v tom, že za ně zaplatíte vysoké úroky, které se pohybují v desítkách procent. Je proto velmi vhodné myslet a plánovat dobře a propočítat si, zda budeme schopní půjčku dlouhodobě splácet a zda se nám to vůbec vyplatí.

Další nevýhodou je také to, že některý z nebankovních subjektů vám půjčí poprvé jen malou částku peněz a až po splacení dluhu máte nárok na větší částku. Nebankovní společnosti si totiž musí ověřit, zda jste schopni půjčky spolehlivě splatit.

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>