rychlá půjčka hotově

Půjčka 5000 bez poplatku

Potřebujete si půjčit pouze 5000 kč ale hledáte úvěr, kde nebudete muset platit poplatek předem? V takovém případě pro vás bude ideální, když využijete některou z krátkodobých rychlých půjček, které nabízí několik vybraných nebankovních společností.

Tyto společnosti nabízí malé půjčky v hodnotě několika tisíc korun a lze si je snadno sjednat přes SMS zprávu nebo přes online formulář. Stačí vyplnit několik vašich osobních údajů a během několika hodin máte vaši žádost schválenou.

Půjčka 5 000 Kč od Perfect Money

Jednou z nebankovních společností, která vám půjčí 5000 bez registračního poplatku je firma Perfect Money. Jedná se nového poskytovatele SMS půjčky bez poplatku předem, která má výhodu v tom, že posílá peníze klientům zrychleným bankovním převodem.

Díky tomu mohou mít finanční prostředky, které potřebují, velmi rychle a bez zbytečného zdržování.

K tomu, abyste získali půjčku od Perfect Money toho není zapotřebí mnoho. Požadavky jsou zde minimální, stačí vám tedy, pokud pravdivě vyplníte žádost o půjčku, stačí počkat na schválení úvěru. Nemusíte dokládat příjmy, mít ručitele nebo nemovitost, kterou dáte do zástavy.

Navýšení, splatnost a nevýhody

U Perfect Money si můžete peníze půjčit na dobu maximálně 21 dní. Jedná se totiž o krátkodobou půjčku, která je určena především těm, kterým chybí peníze do výplaty. V případě, že si vystačíte s kratší dobou splatnosti, si můžete půjčit pouze na 14 dní anebo na 7 dnů.

Podle toho, na jak dlouho si peníze půjčíte, se vypočítává navýšení a poplatky. V případě nejkratší SMS půjčky (nabídka) je úrok 10 %, v případě půjčky na 21 dní je pak úroková sazba 24 %.