rychlá půjčka hotově

Půjčka Home Credit online

Sjednání úvěru se klientům v poslední době usnadnilo především díky jedné důležité vlastnosti a tou je možnost zažádat si o půjčku přes internet. Pokud patříte mezi ty, kteří potřebují rychle půjčit hotovost ať už chcete zaplatit dovolenou, opravu auta anebo vám jen nevychází peníze do výplaty, určitě oceníte možnost mít půjčku mnohem rychleji.

Získejte půjčku přes internet!

Půjčka přes internet má především tu výhodu, že se nemusíte řídit otevíracími hodinami na pobočce banky. Mnoho lidí dnes pracuje tak dlouho, že prostě nemá možnost ve svém volném čase osobně navštívit poskytovatele půjček.

Návštěva banky sebou přináší také nutnost cestování, zdržování se na pobočce a také vybírání vhodného úvěrového produktu v nepříliš vhodných podmínkách. Klient nemá čas na rozmyšlenou a nemůže objektivně porovnat výhody a nevýhody půjčky.

Všechny tyto negativa však u půjčky online odpadají. Pokud si sjednáte úvěr přes internet, můžete to udělat kdykoliv ať už je pracovní den nebo víkend. Můžete si dát klidně na čas a porovnat nabídky jednotlivých poskytovatelů a vybrat si tak toho nejvhodnějšího. Kdo vám ale v dnešní době umožní sjednat si půjčky online?

Mezi jednu z nejznámějších nebankovních společností patří firma Home Credit, která se jako jedna z mála může pyšnit tím, že máš tradici a kořeny v Česku. Nejedná se tedy o žádnou pobočku zahraniční korporace, jako v případě půjčky Provident, ale o ryze českou firmu.

Hotovost nebo kreditní karta

Jejich nabídka obsahuje nejen klasické půjčky, které vám zajistí hotovost, ale můžete si díky nim například nakoupit spotřební zboží na splátky, sjednat kreditní kartu anebo si koupit auto na splátky.

Přes internet vám Home Credit nabízí možnost sjednání půjčky online ve výši od 20 000 do 150 000 korun. Nejedná se o krátkodobou malou půjčku, ale o klasický úvěr, čemuž odpovídá i doba splatnosti.

Tu si mohou klienti zvolit, podle toho, jak jim to vyhovuje. Minimální doba splatnosti u této půjčky je 48 měsíců, nejdelší doba splatnosti je pak 84 měsíců.

Co všechno je ke získání Home Credit půjčky potřeba? Klienti musí splnit několik základních požadavků, mezi které patří doložení totožnosti dvěma doklady. Stačí vám například občanský průkaz a řidičský průkaz, využít ale můžete také pas nebo rodný list. Dále už pak potřebujete jen doložit příjmy a dodat informace týkající se vašeho bankovního účtu.