rychlá půjčka hotově

Půjčky bez potvrzení o příjmu od Kredia

Když se rozhodneme si půjčit peníze, většinu z nás napadne návštěva banky a vyřízení půjčky tam. Tady metoda nám sice zajistí nejspíše půjčku s nejnižšími úroky, ovšem ne každému banky schválí.

Klientů, kteří nemají na půjčku od banky nárok je stále více, ať je to tím, že banky neschvalují půjčky klientům se zápisem v registrech dlužníků anebo protože, že u většiny půjček je nutné potvrzení o příjmu.

Pokud tedy patříte například do skupiny nezaměstnaných, studentů anebo matek na mateřské dovolené, bude pro vás velmi obtížné půjčku získat.

Řešením pro vás ovšem mohou být nebankovní půjčky. Jedná se o úvěry, které na první pohled vypadají stejně jako klasická bezúčelová půjčka v bance. U většiny těchto půjček nedokládáte účel, nemusíte mít ručitele, není nutné dávat nemovitost do zástavy a především po vás nevyžadují potvrzení o příjmu. Ne každá z nebankovních půjček má všechny tyto vlastnosti, ale dají se najít poskytovatelé, kteří půjčí peníze takřka každému.

Mezi jednu z nebankovních společností, která vychází klientům opravdu vstříc je Provident. Půjčka Kredia může získat opravdu velké množství klientů, jedná se o bezúčelovou půjčku, na kterou není potřeba mít ručitele.

Neplatíte žádné poplatky předem a schválení půjčky je rychlé, peníze můžete mít na vašem bankovním účtě už do  hodin. Bohužel se však tento úvěr neřadí mezi půjčky bez potvrzení o příjmu, protože ke schválení půjčky je nutné svoje příjmy doložit.

Jestliže patříte mezi ty, kteří potvrzení doložit nemohou a nepotřebujete půjčit velkou sumu peněz, pak by pro vás mohli být vhodné krátkodobé úvěry.

Jedná se o půjčky online, které klienti využívají například před výplatou, když nemají dostatek úspor na zaplacení všech výdajů.

Tyto půjčky si sjednáte rychle, klidně i po internetu. Nevýhody tkví ovšem v tom, že je nutné dluh rychle splatit a také jsou zde relativně vysoké úrokové sazby.