rychlá půjčka hotově

Půjčky do 30000 ihned

Ať už vám chybí peníze na dovolenou, na opravu auta nebo jen na zaplacení složenek, máte dnes možnost využít financování formou nebankovních úvěrů v případě, že nemáte dostatek peněz v hotovosti.

Díky nebankovním úvěrů si můžete půjčit 10 000, 20 000 nebo 30 000 Kč i bez doložení účelu či nutnosti zástavy.

U některých poskytovatelů navíc můžete získat půjčku i tehdy, pokud máte zápis v registrech dlužníků a nemůžete doložit svoje příjmy. Podívejme se na některé společnosti, u nichž si v dnešní době můžete ihned takovou částku půjčit.

Půjčka od Provident

Jednou z nebankovních společností, která u nás půjčky poskytuje je firma Provident Financial, kterou jistě mnoho z vás zná, nebo o ní alespoň slyšelo.

U této nebankovní společnosti si půjčilo peníze opravdu už velké množství lidí – tato firma u nás totiž funguje už od roku 1997.

Nabízí půjčky do výplaty od 4000 Kč, ale půjčit si zde můžete klidně i 30 000 Kč. Maximální výše půjčky, kterou lze díky Provident Financial získat je 80 000 Kč.

To, kolik peněz vám půjčí záleží na tom, jakou částku vám jejich finanční experti schválí při podání žádosti. Záleží především na výši vašich příjmů, které se u Providentu dokládají.

Vybrat si zde můžete mezi dvěma typy úvěrů a to:

  • Bezhotovostní půjčka – peníze na účet, pomalejší schválení
  • Hotovostní půjčka – peníze vám doručí obchodní zástupce do domu, může být vyřízena během 48 hodin

Půjčka od Crediton

Druhou nebankovní společnost, která vám sice nepůjčí tolik, jako Provident, ovšem peníze zde můžete získat rychleji a vyřízení je opravdu snadné.

Crediton se zaměřuje na poskytování krátkodobých půjček a proto je doba splatnosti u těchto úvěrů maximálně několik týdnů.

Narozdíl od Provident půjčky zde splátky nejsou každý týden, ale je zde jednorázové splacení dluhu formou poplatku, který zaplatíte ještě před uplynutím doby splatnosti.