rychlá půjčka hotově

Půjčky ihned do výplaty

V nebankovním sektoru můžete narazit na množství společností, které vám půjčí peníze ihned do výplaty. Mnoho z nich po vás nebude ani vyžadovat doložení příjmů.

Za tyto expresní služby si ovšem značně připlatíte a proto doporučujeme dobře si rozmyslet a propočítat, zda je opravdu nutné si půjčku do výplaty vzít. V případě, že není jiné řešení, si lze vybrat z úvěrových produktů od těchto firem.

Vata Online

Jednou z nově založených nebankovních společností, jež ovšem patří mezi solidní a ověřené poskytovatele, patří nebankovní společnost VataOnline. Ta půjčuje lidem, kteří mohou doložit svoje příjmy a nemají zápis registrech dlužníků.

Nabízí sice pouze půjčky do 4999 Kč, ovšem je to ideální způsob, jak si půjčit, když máte příjmy a nemáte problémy s bonitou. V některých případech totiž vychází poplatky za jejich půjčku levněji, než u konkurence.

Záleží však vždy na konkrétním případu, někdy můžete ušetřit i sto korun, jindy je půjčka o desetikorunu méně výhodná.

Omega Financial

Dalším poskytovatelem malých půjček do výplaty je firma Omega Finacial, která vám půjčí také částku do 5000 korun. Stejně jako předchozí společnosti vám posílají peníze převodem na účet a je nutné platit ověřovací poplatek předem.

Výhodou této společnosti je však to, že narozdíl od rychlé půjčky od VataOnline.cz nemusíte dokládat příjmy. Poplatky u obou společností jsou vcelku podobné, záleží tedy na tom, jaký z poskytovatelů je zajímavější pro vás.

Perfect Money

V pořadí třetí nebankovní společností, kterou můžeme doporučit jako poskytovatele půjčky ihned do výplaty je firma Perfect Money. I zde vám půjčí maximálně 5000 Kč, ovšem až poté, co splatíte minimálně dva předchozí úvěry.

Výhodou Perfect Money půjčky je to, že nemusíte platit poplatky předem a nenahlíží se do registrů dlužníků.