rychlá půjčka hotově

Rychlá SMS půjčka dnes

Chybí vám peníze a rozhodli jste se tento problém vyřešit půjčkou? Jestliže se spokojíte s částkou do 15 000 Kč a nepotřebujete půjčit na dlouho, pak můžete využít rychlé SMS půjčky, které u nás poskytuje množství nebankovních společností.

Kde si můžete půjčit, kolik vás to bude stát a jak velkou částku nebankovní společnosti nabízí si můžete přečíst v našem rychlém srovnání krátkodobých půjček.

Ferratum půjčky

Společnost Ferratum Czech s.r.o. Nabízí půjčky od 500 až do 10 000 Kč. Je to asi nejznámější poskytovatel rychlých půjček. K získání půjčky není potřeba doložení příjmů a ani se nenahlíží do bankovních registrů.

Poprvé vám půjčí až 3000 kč a při první půjčce si můžete vzít půjčku do 2000 Kč zdarma, bez poplatků a navýšení.

Ferratum půjčuje až na 45 dní a v případě, že nestihnete dluh splácet si můžete za poplatek období splatnosti o pár dnů prodloužit.

Zaplo půjčky

Novou nebankovní společností, která u nás začala nabízet finské úvěry až v roce 2013 je Zaplo Finance. Jejich Zaplo půjčka vypadá oproti starším konkurečním nabídkám velmi zajímavě.

Taky nabízí první půjčku zdarma, ovšem až do výše 5000 Kč. Jejich rychlá SMS půjčka je navíc pro stálé klienty dostupná až do 12 500 Kč. Půjčují peníze stejně jako Ferratum převodem na účet.

Perfect Money

Jestliže hledáte nejlevnějšího poskytovatele sms půjček, pak byste neměli přehlédnout firmu Perfect Money.

Jejich rychlou půjčku můžete mít totiž i s úrokem už od 10 % v případě, že si vezmete půjčku na týden. Perfect Money vám poprvé půjčí až 3 000 Kč, stálí klienti pak mohou využívat půjčky do 5000 Kč.