rychlá půjčka hotově

Smart půjčka, řešení pro nenadálé finanční potíže

Půjčka, všude samá půjčka, člověk by z toho zešílel. No jo, jenomže když to člověk zváží, jste schopni zaplatit jen tak z ruky ledničku, pračku, myčku, mikrovlnku anebo televizi?

Všechno, co jsem vyjmenovala, tvoří základní vybavení běžné domácnosti jednadvacátého století. Říkáte, no tak si to pořídíme postupně?

Bezva, kéž by vám to vyšlo. Mně to bohužel nevyšlo. Postupně mi v průběhu jednoho měsíce odešla lednička, pračka i televize. Jestliže se vám stane něco takového, bez půjčky se prostě neobejdete. No jo, ale od koho si půjčit?

Taky jsem se tak ptala. První moje cesta vedla do banky. Tam se mě nejprve ptali, nač peníze chci, a posléze mne zahrnuli haldou papírů. Nejlepší bylo, když mi půjčku nakonec zamítli, protože jsem podle nich nezaměstnaná.

Cože? Jsem jen na mateřské a mám částečný invalidní důchod! Nezájem. Byla jsem ohromně naštvaná, naštěstí mi potom kamarádka poradila Smart půjčku.

Smart půjčka – půjčka nejen pro nezaměstnané

Smart půjčka je produktem finanční nebankovní společnosti Smart Capital. Tato britská společnost má za sebou již více než 120letou historii, přičemž jen u nás v České republice působí 20 let.

Za tuto dobu pomohla vyřešit finanční potíže více než 100 000 lidí. Smart půjčka se také v průběhu těchto let vybrousila v ideální typ půjčky pro nezaměstnané. Smart půjčka bez nějakých průtahů a obav půjčuje peníze i lidem ve starobním a invalidním důchodu a lidem na rodičovské anebo mateřské.

Peníze jsou přitom půjčovány rychle, jde o tzv. půjčky ihned na ruku. U Smart Capital si můžete půjčit peníze již od 5000 do 50000 korun. Splatnost půjčky je přitom od 8 so 13 měsíců. K vyřízení půjčky musíte mít pouze víc než 18 let, musíte být občanem České republiky a musíte doložit dva doklady totožnosti.