rychlá půjčka hotově

Založte si vlastní ready made společnost

V době, kdy Evropou zmítá finanční krize a tisíce lidí přicházejí o práci, se objevuje stále více zájemců o podnikání. Ač by se to mohlo zdát jako paradoxní jev, jeho vysvětlení nemusí být zas tak překvapivé.

Jako zaměstnanci nemají lidé jistotu svého místa a jak pracovní podmínky, tak plat, jsou často nedostačující. Řada osob proto zvažuje možnost vlastního podnikání, od kterého si slibují především určitou svobodu a výši výdělků založenou jen a pouze na jejich schopnostech.

Většina těchto začínajících podnikatelů si zakládá živnostenský list, přičemž často ani nepomyslí na možnost založení celé společnosti. Některé odradí byrokratická džungle zákonů, jiné zase nutnost základního kapitálu. Oba tyto problémy (ale i řadu dalších) řeší tzv. ready made společnost.

Toto slovní spojení lze přeložit jako společnosti připravené či předzaložené. Již překlad mnoho napovídá o charakteru takových společností, ready made společnosti jsou založeny pouze za účelem prodeje tak, aby zájemce mohl rovnou začít podnikat bez nutnosti absolvovat kolotoč procedur na úřadech a v bankách. Další výhodou ready made společností je fakt, že není nutno skládat základní kapitál.

Jak ready made společnost tak evropská společnost  jsou připraveny k okamžitému podnikání, mají tedy vyřízeny veškeré úřední formality, splacený zakladní kapitál, zaručují čistou obchodní historii, tzn. že tyto společnosti nevyvíjely žádné obchodní aktivity a nemají žádné závazky.

V případě koupě ready made společnosti je možné již do 24 hodin po zakoupení začít podnikat pod hlavičkou nově získané společnosti.

Pro převzetí společnosti stačí pouze jedno sezení u notáře a jediný doklad, který je potřeba, je občanský průkaz. Proto se ready made společnosti stávají stále oblíbenějšími.

K vedení takové společnosti nepotřebujete ani vlastní kanceláře. V dnešní době vám jako sídlo může postačit například virtuální kancelář Praha, která vám zajistí, že vaše firma bude sídlit na lukrativní adrese v našem hlavním městě.